01Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluhovanie technologického zariadenia na výrobu al. drôtov, lán
  • Dodržiavanie a realizovanie činnosti vyplývajúceho z technologických procesov a zvoleného pracovného režimu podľa dokumentovaných zásad
  • Kontrolovanie prevádzkyschopnosti a funkčnosti strojov a zariadení, na ktorých pracujete
  • Vykonávanie prípravy pracovných pomôcok a náradia
  • Vykonávanie priebežnej kontroly kvality vyrobených produktov

02Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • základné vzdelanie
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
Ostatné znalosti
  • Pracovný čas: od 5:45 do 13:45 (ranná zmena)
  • Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
  • Tímová práca
  • Manuálna zručnosť
  • Fyzická zdatnosť
  • Schopnosť vzdelávať sa
  • Chuť pracovať

03Zamestnanecké výhody, benefity

    K mesačnej mzde prislúchajú rôzne príplatky a benefity, napr.:
    • mesačné prémie až do výšky 25%
    • príplatky (sťažený výkon práce – hluk,…)
    • odmeny (za prítomnosť v práci, pracovné jubileum, odporúčanie nového zamestnanca, ..)
    • 13. plat (dovolenková mzda) a 14. plat (vianočná mzda)
    • možnosť stravovania sa v areáli spoločnosti
    • zabezpečenie nadštandardnej zdravotnej starostlivosti
    • doplnkové dôchodkové sporenie
    • poskytnutie príspevku pri sobáši
    • príspevok pri narodení dieťaťa
    • posedenie pracovných kolektívov (športový deň, záver roka)
    • príspevok na liečebný pobyt pre zamestnanca aj pre dieťa

04 O spoločnosti

Obchodujeme tisícky ton mesačne, neustále rozvíjame partnerstvá a optimalizujeme efektivitu procesov s pozitívnym a inovatívnym prístupom k obchodu a výrobe.

Každý zákazník je jedinečný a naším cieľom je byť profesionálni a flexibilní, aby sme sa mohli prispôsobiť potrebám každého.

05 Obchodný tím

Náš ambiciózny obchodný tím mladých, proaktívnych obchodníkov je zárukou kvalitných služieb, pre ktoré sú typické riešenia šité na mieru, vysoká flexibilita, spoľahlivosť a profesionálne správanie.

Spolupráca s overenými výrobcami a dodávateľmi zaručuje našim partnerom stálu kvalitu dodávaných materiálov. Neustále hľadáme nové obchodné príležitosti, preto nás pre ďalšie informácie neváhajte kontaktovať.