O nas

Spółka HENEKEN s.r.o. została założona w 2007 roku. Jesteśmy szybko rosnącym graczem na rynku europejskim. Nasza działalność zorientowana jest na sprzedaż metali nieżelaznych, produktów rolniczych oraz nawozów.

Dostarczamy tysiące ton surowców miesięcznie naszym partnerom handlowym na całym świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Bratysławie, posiadamy również oddziały w Hong Kongu oraz w Nowym Jorku. Pod względem logistyki działamy także w Rotterdamie, Koprze, Brnie, Szczecinie, Antwerpii, Petersburgu oraz w Baltimore.

Náš malý, ale ambiciózny tím mladých, proaktívnych obchodníkov je zárukou kvalitných služieb, pre ktoré sú charakteristické na mieru prispôsobené riešenia, vysoká flexibilita, spoľahlivosť a profesionálne vystupovanie. Úspech spoločnosti Heneken spočíva v jej osobitnom prístupe k zákazníkom. Sme stále v strehu pri hľadaní nových podnikateľských príležitostí a držíme sa svojich pevných hodnôt, orientovaných na spokojnosť našich zákazníkov, dlhodobé obchodné vzťahy a kvalitu.

Zapraszamy do kontaktu

Jak pracujemy