01 Bulk Ferro Alloys & Noble Ferro Alloys

Od veľkoobjemových ferozliatin až po špeciálne ferozliatiny narastajúceho významu, sme tu, aby sme vám poskytli stabilné dodávky, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy pre všetky priemyselné potreby.

02 Produktový rad

Sortiment produktov na zabezpečenie vašich výrobných procesov

Preskúmajte sortiment ferozliatin, ktoré dodávame našim partnerom, vrátane:

 • Titanium & Ferro-Titanium Chromium Metal & Ferro-Chrome
  Silicon & Ferro-Silicon
  Silicon-Manganese
  Manganese Metal
  Ferro Manganese
  Foundry Sands (Cr and Zr sands)
  Ferro-Molybdenum & Molybdenum Oxides
  Nickel

Ponúkame podrobné technické špecifikácie a popisy pre uvedené produkty. Robte informované rozhodnutia s prístupom k dôležitým informáciám, ako je zloženie zliatiny, veľkosť, tvar a možnosti balenia. Ponúkame tiež možnosti šité na mieru pre špecifické dopyty.

Pre každý ferozliatinový produkt poskytujeme podrobné technické špecifikácie a dátové listy. Máte prístup k dôležitým informáciám, ako je zloženie zliatiny, veľkosť, tvar a možnosti balenia. Robte informované rozhodnutia na základe vašich špecifických požiadaviek.

Ak chcete získať podrobné informácie o produktoch, kontaktujte našich zástupcov

Náš tím odborníkov je pripravený poskytnúť technickú podporu a poradenstvo, ktoré vám pomôžu pri výbere najvhodnejšieho produktu pre vašu konkrétnu aplikáciu. Jedinou otázkou je, v ktorej časti sveta pôsobíte.

03 Zoznámte sa s naším tímom

Adrian Stolár

Osim Mamatkulov

Tijana Isoski

Oleksandr Burak

04 Logistický a dodávateľský reťazec

Logistický a dodávateľský reťazec

V Heneken Ferro Alloys pomáhame zabezpečiť vaše výrobné plány vďaka spoľahlivému dodávateľskému reťazcu. Prostredníctvom rozsiahlej distribučnej sieti garantujeme včasné dodanie, správne balenie, označovanie a efektívne riadenie dodávok.

Aby sme zabezpečili bezproblémový dodávateľský reťazec, spolupracujeme so skladmi po celom svete vrátane Koper, Rotterdam, Callao, Durban, Brno a Gebze.

Naším cieľom je vytvoriť dlhodobé partnerstvá a veríme, že efektívny dodávateľský reťazec je rozhodujúci pre dosiahnutie tohto cieľa. Vyberte si nás ako svojho dodávateľa ferozliatin a zažite náš záväzok k spoľahlivým dodávkam, zaručenej kvalite, správnemu baleniu a efektívnemu riadeniu dodávok.

05 PRESKÚMAJTE VIAC

Heneken Melts

Heneken Melts sa nachádza v Spišských Vlachoch. V regióne sa tavil šrot a vyrábali sekundárne hliníkové zliatiny už v 90. rokoch.

Heneken Mazak

Heneken Mazak, s.r.o. je priammym pokračovateľom najlepších tradícií výroby zinkových zliatin zo Spojeného kráľovstva. Sme hrdí, že táto obchodná značka je synonymum vysokokvalitných zinkových zliatin.