0

ton ročnej kapacity

0

začiatok výroby

0 mil.

eur ročný obrat skupiny Heneken Group

01 Prevádzka

Ekologická recyklačná a výrobná jednotka bude mať veľmi nízku priamu stopu emisií CO2.

Naším cieľom je aktívne sa podieľať na znižovaní uhlíkovej stopy a nová fabrika bude plne podriadená zelenému smerovaniu skupiny. Tento projekt bude vybudovaný na zelenej lúke, je strategicky umiestnený v priemyselnej zóne Aliaga Alosbi, ktorá pokrýva viac ako 10 miliónov m² a rozprestiera sa blízko hlavných globálnych logistických trás.

 

02 Investícia

Skupina Heneken investuje do úplne nového závodu v Alosbi, aby zvládla stále sa zvyšujúci dopyt po zliatinách.

Bude to v poradí druhá fabrika na výrobu hliníkových zliatin v skupine. Je navrhnutá v súlade s dlhodobou stratégiou a cieľom smerovať Heneken na popredné pozície v metalurgickom priemysle, nielen v obchodovaní, ale aj vo výrobe vlastných zliatin.

V prvej fáze bude naša nová fabrika v Turecku zamestnávať približne 100 pracovníkov. Výrobná hala s ​​rozlohou 10 000 m² s plne integrovanou administratívnou budovou by mala byť dokončená v polovici tohto roka, pričom odhadovaný začiatok výroby je stanovený na leto 2023.

Priemyselná zóna Aliağa (ALOSBİ – www.alosbi.org.tr) bola založená v roku 1997. So svojimi 10 miliónmi m²  je jedným z najväčších priemyselných parkov v Turecku. Do priemyselného parku bolo investovaných viac ako 200 miliónov eur s využitím moderného vybavenia na poskytovanie infraštruktúrnych služieb.

03 PRESKÚMAJTE VIAC

Heneken Mazak

Heneken Mazak, s.r.o. je priamym pokračovateľom najlepších tradícií výroby zinkových zliatin zo Spojeného kráľovstva. Sme hrdí, že táto obchodná značka je synonymom vysokokvalitných zinkových zliatin.

Heneken Conductors

Heneken Conductors pokračuje v tradícii výroby vodičov vysokého napätia, ktorá bola započatá na Slovensku v roku 1967. S viac ako 50-ročnými skúsenosťami ponúkame zákazníkom kvalitné výrobky, odborné znalosti a osobný prístup.