01 O nás

Obchodovať sme začali s hliníkom a jeho zliatinami. Konštantný progres a synergické efekty v odvetví vytvorili nové príležitosti na obchodovanie s ďalšími komoditami, ako sú kremík, horčík a jeho zliatiny, olovo a jeho zliatiny, zinok a jeho zliatiny a neželezný šrot.

V neposlednom rade vyrábame a dodávame aj predzliatiny na báze hliníka, ktoré vďaka moderným technologickým postupom dosahujú vysokú kvalitu.

02 Kde sme

Naša spoločnosť vybudovala celosvetovú distribučnú sieť prevádzkovanú z centrály v Bratislave, ktorú podporujú pobočky v Európe, USA a Ázii.

600 +

Zamestnancov

530 M

Obrat skupiny

Obchodnú zložku aktívne dopĺňajú 3 výrobné závody na Slovensku a ďalšie 3 v Juhoafrickej Republike, Kanade a v tureckom Izmire. Vysoký štandard zabezpečujú naše obchodné a výrobné procesy, ktoré sú certifikované podľa štandardov ISO. V súčasnosti má skupina viac ako 600 zamestnancov a dosahuje ročný obrat 530 mil. €.

Našich zákazníkov obsluhujeme prostredníctvom širokej logistickej siete, ktorá zahŕňa sklady v Rotterdame, Koperi, Istanbule, USA, Českej republike a na Slovensku.

03 O spoločnosti

Obchodujeme tisícky ton mesačne, neustále rozvíjame partnerstvá a optimalizujeme efektivitu procesov s pozitívnym a inovatívnym prístupom k obchodu a výrobe.

Každý zákazník je jedinečný. Zakladáme si na profesionálnom prístupe a flexibilite, aby sme sa mohli prispôsobiť potrebám každého nášho klienta.

04 OBCHODNÝ TÍM

Náš ambiciózny obchodný tím mladých proaktívnych obchodníkov je zárukou kvalitných služieb, pre ktoré sú typické riešenia šité na mieru, vysoká flexibilita, spoľahlivosť a profesionálny prístup.

Spolupráca s overenými výrobcami a dodávateľmi zaručuje našim partnerom najvyššiu kvalitu dodávaných materiálov. Neustále hľadáme nové obchodné príležitosti, preto nás pre ďalšie informácie neváhajte kontaktovať.