01 Zhodnocovanie Mg šrotu

Robíme použitý horčík opäť užitočným

Spoločnosť Heneken Magnesium Technologies Inc. sa venuje presadzovaniu najvyššej technickej kvality v kovopriemysle. Naším poslaním je nanovo definovať štandardy recyklácie horčíkových zliatin prostredníctvom neustáleho vývoja inovatívnych procesov. Naším cieľom je dosiahnuť najvyššie štandardy v miere zhodnocovania a zabezpečiť efektívnu reintegráciu horčíkových zliatin vo formách 7 kilogramových ingotov a 166 kg foriem, pomenovaných „pigs“.

02 Produktový rad

Naším konečným cieľom je vyrobiť 10 000 metrických ton horčíkových zliatin ročne, medzi ktorými je navýznamnejšia horčíková zliatina AM60.

AM60
Hliník Al 5.5 – 6.5 %
Mangán Mn 0.24 – 0.6 %
Zinok Zn 0.22 %
Krémik Si 0.1 %
Meď Cu 0.01 %
Železo Fe 0.005 %
Nikel Ni 0.002 %
Ostatné max 0.02 %
Horčík Mg Balance

 

Ponúkame podrobné technické špecifikácie a listy s údajmi pre náš produkt. Získajte prístup k dôležitým informáciám, ako je zloženie zliatiny, veľkosť, tvar a možnosti balenia, čo vám umožní robiť informované rozhodnutia s cieľom dosiahnuť vaše špecifické požiadavky. Ponúkame tiež možnosti šité na mieru pre všetky špecifické a špeciálne požiadavky, ktoré môžete mať.

03 Spoznajte náš tím

Náš cieľ

Naším cieľom je vytvoriť dlhodobé partnerstvá. Veríme, že efektívny dodávateľský reťazec je pre dosiahnutie tohto cieľa kľúčový. Vyberte si nás ako svojho dodávateľa horčíkových zliatin a prijmite náš záväzok k spoľahlivým dodávkam, zaručenej kvalite, správnemu baleniu a efektívnemu riadeniu dodávok.

04 PRESKÚMAJTE VIAC

Heneken Melts

Heneken Melts sa nachádza v Spišských Vlachoch. V tomto regióne sa tavil šrot a vyrábali sekundárne hliníkové zliatiny už v 90. rokoch.

Heneken Conductors

Heneken Conductors pokračuje v tradícii výroby vodičov vysokého napätia, ktorá bola započatá na Slovensku v roku 1967. S viac ako 50-ročnými skúsenosťami ponúkame našim zákazníkom kvalitné výrobky, odborné znalosti a osobný prístup.